КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Проект ЧДТУ у фіналі конкурсу біомедичних стартапів

Дата: 17-04-2018, 20:01.

Проект ЧДТУ у фіналі конкурсу біомедичних стартапів Конкурс MBioS Challenge ставить за мету сприяння розвитку екосистеми біомедичних інновацій в Україні, а саме: привернути увагу до біомедичної сфери (life science technologies) як до провідної галузі світових інновацій та наблизити українські біомедичні стартапи до глобальної дискусії світового рівня щодо використання новітніх технологій у галузі медицини та біології – таких як штучний інтелект, додана реальність, робототехніка, інтернет речей, великі дані, блокчейн, телемедицина, персоналізована медицина, нанотехнології тощо. Крім того, відповідно до структури конкурсу, будуть визначені та нагороджені фіналісти, а саме: фахові команди, ідеї яких можуть бути розвинені до рівня компаній за рахунок професійної співпраці з експертами, акселераторами та інвесторами; компанії отримають підтримку їхнього розвитку на стадіях pre-seed та seed, також, залучення інвестицій в українські стартапи біомедичного профілю. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ЧДТУ.

Серед фіналістів стартапів на стадії ідеї і проект MUSIC-Med (Mobile Ultrasonic Surgical Instrument for Civil-military Medicine) – мобільний ультразвуковий хірургічний інструмент для цивільної та військової хірургії, розроблений групою інженерів і медиків. До команди проекту входять: розробники: кандидат технічних наук, доцент кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ Костянтин Базіло і кандидат технічних наук старший викладач кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ Василь Заїка; SMM проекту, організаційні питання - кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ Юлія Бондаренко; експерт проекту з медичних питань – лікар-хірург Третьої Черкаської лікарні швидкої медичної допомоги Леонід Федорук; асистент проекту – магістрант кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ Юлія Петрушко.

Вже наступного тижня, 25 квітня, на iForum-2018 – наймасштабнішій ІТ-конференції України та Східної Європи, що концентрує найбільшу кількість ідей, інновацій та інвесторів, буде визначено переможців.

Фіналісти отримають призи відповідно до категорії, в якій змагаються.

Теги: черкаси, черкаська область, біомедицина, навчання, ЧДТУ, викладачі, студенти


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS