Асфальтом з Надпільної ремонтуватимуть дороги

Дата: 17-04-2018, 19:00

Асфальтом з Надпільної ремонтуватимуть дороги
Рішення про ремонт низки вулиць осколом асфальтного покриття з Надпільної сьогодні, 17.04, ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Дорожній оскол, який зніматиметься з вулиці Надпільної у рамках здійснення робіт з реконструкції проїжджої частини, направлятиметься для ремонтування доріг по вул. Василини, вул. Добровольчих Батальйонів, вул. Івана Гонти, вул. Івана Франка та провулку Крилова..

Варто зазначити, що попередньо на засідання виносилось рішення, де було вказано близько 20 вулиць, на які може бути направлений цей оскол. Проте міський голова Анатолій Бондаренко виступив категорично проти такого підходу. На його думку, оскол, який знімається з доріг під час ремонтів чи реконструкцій, має укладатись на суміжні дороги радіусом не більше 200 метрів. Таким чином вдасться попередити зловживання у цьому контексті.

– А то вже були випадки, коли оскол, який знімався з центру, дивним чином опинявся десь у Дахнівці поблизу приватних чи комерційних структур, – наголосив міський голова, зауваживши, що суворо контролюватиме цей процес.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода