СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Новий спортивний майданчик відкрили в Городищі

Дата: 8-06-2018, 12:43.

Новий спортивний майданчик відкрили в Городищі Поліпшення спортивної інфраструктури є одним із пріоритетів на Черкащині. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на відкритті нового майданчика для ігрових видів спорту в Городищі. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Черкаської ОДА.

Його реконструювали за державною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах». Наразі в області зводять ще 9 таких майданчиків. У планах – стільки ж.

– Це будівництво відбувається коштом державного та місцевих бюджетів, – зауважив очільник області Юрій Ткаченко. – Окрім цього, ми маємо низку інших проектів із відновлення спортивної інфраструктури – як на рівні області, так і на місцях, в ОТГ тощо. І це найкраща інвестиція. Бо інвестиція в дітей, у спорт, у здоров’я нації. Футбол уже зараз на Черкащині динамічно розвивається. Цей вид спорту охоплює найбільшу кількість дітей і молоді. І я вдячний усім, хто долучається до реалізації таких проектів.

Нагадаємо, натепер відділення з футболу представлені у 27 дитячо-юнацьких спортивних школах області. За результатами виступів на змаганнях національного рівня футболістки Черкащини здобули 3 644 залікових очки, що дало змогу футболу, як виду спорту, посісти 5-те місце в обласному рейтингу з олімпійських видів спорту.

Теги: черкаси, черкаська область, Юрій Ткаченко, футбольна інфраструктура, футбольні поля, Городище


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS