КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Керівництво ЧДТУ обговорило зі студентами актуальні питання

Дата: 13-06-2018, 16:40.

Керівництво ЧДТУ обговорило зі студентами актуальні питання У понеділок, 11 червня, керівництво Черкаського державного технологічного університету відгукнулося на запрошення студентського самоврядування вишу та завітало на засідання Студентської ради ЧДТУ. Про це повідомляє прес-служба ЧДТУ.

Разом із молоддю представники адміністрації та викладачі обговорили нагальні питання щодо навчання, побуту, перепоселення та облаштування велопарковок біля корпусів та гуртожитків університету. Звичайно, окрему увагу приділили і підготовці до особливого дня для цьогорічних випускників – урочистостей з нагоди вручення дипломів випускникам 2018 року, які відбудуться 4 липня о 16:00 на Площі Знань ЧДТУ.

Уважно вислухавши всі пропозиції та обговоривши актуальні питання, керівництво Черкаського державного технологічного університету, як завжди, легко порозумілися зі студентством та спільно знайшли шляхи вирішення нагальних питань.

Теги: черкаси, черкаська область, ЧДТУ, викладачі, студенти, студенти ЧДТУ, вчені


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS