Університети оприлюднили умови прийому абітурієнтів

Дата: 29-12-2014, 17:48

Університети оприлюднили умови прийому абітурієнтів
Більшість вищих навчальних закладів України оприлюднили правила прийому абітурієнтів під час вступної кампанії у 2015 році.

Правила прийому встановлюють порядок проведення конкурсного відбору та строки зарахування вступників за ступенями вищої освіти і освітньо-кваліфікаційними рівнями, перелік конкурсних предметів, з яких абітурієнти подаватимуть сертифікат ЗНО, перелік конкурсних предметів, з яких проводяться вступні випробування.

Також правилами прийому визначено порядок розрахунку конкурсного бала абітурієнта, встановлено вагу середнього бала документа про повну середню освіту, вагу бала за конкурс творчих або фізичних здібностей (у разі його проведення), вагу бала за особливі успіхи тощо.

Правилами прийому також будуть встановленні інші особливості проведення вступної кампанії у навчальних закладах в 2015 році.
Про це «Нова Доба» дізналася в департаменті освіти й науки Черкаської ОДА.
З умовами прийому до вищих навчальних закладів за регіонами можна ознайомитися за посиланням Умови вступу до ВНЗ.

Як відомо, прийом заяв та документів від абітурієнтів розпочнеться 10 липня та триватиме до 1 серпня 2015 року. Цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання, яке буде проведено у червні. Реєстрація учасників тестування здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти починаючи з 5 січня 2015 року.

Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані у попередніх роках є недійсними та не прийматимуться приймальними комісіями вищих навчальних закладів

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода