Уродженець Львівщини займеться пропагандою «Батьківщини» на Черкащині

Уродженець Львівщини займеться пропагандою «Батьківщини» на Черкащині

Політична рада Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» призначила Ігоря Волошина заступником голови з агітаційно-пропагандистської роботи. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина».
– Наша обласна організація підсилюється, приходять нові люди, молоді й досвідчені кадри. Серед них – і колишній голова обласної організації Народного Руху України Ігор Волошин. Сподіваюся, що спільними зусиллями нам вдасться досягнути добрих результатів», – розповідає голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що після Всеукраїнського об’єднавчого з’їзду до «Батьківщини» доєдналися «Фронт Змін», «Реформи і порядок» та частина колишніх партійців Народного Руху України.

Ігор Волошин народився на Львівщині в 1984 році, з 1986 року проживає в Черкасах. Працював викладачем, редактором обласної газети «Спорт і здоров’я», спеціалістом зі зв’язків з громадськістю департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. З квітня 2012 року по червень 2013 року Ігор Волошин очолював Народний Рух України на Черкащині.

Нагадаємо, що, в травні 2013 року Ігор Волошин підписав відкритий лист в якому стверджувалося, що об’єднання Народного Руху України та Української народної партії – ніщо інше, як технологія розколу опозиційних сил. Але вже в червні 2013 року Ігор Волошин підтримав рішення з’їзду відносно об’єднання Народного руху України і Української народної партії.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x