Кіберзлочинці вкрали у черкащан майже 700 тисяч гривень

Кіберзлочинці вкрали у черкащан майже 700 тисяч гривень

Найпоширеніші в нашому регіоні кіберзлочини – це шахрайство на інтернет-аукціонах (або в інтернет-магазинах), телефонні шахрайства та шахрайства з банківськими платіжними картками, говорить т. в. о. начальника відділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС в Черкаській області підполковник міліції Ігор Тининика.

За даними відділу боротьби з кіберзлочинністю (ВБК), у 80 відсотках випадків злочинів, вчинених у поточному році, на території області було вкрадено гроші, а сам злочин здійснили в іншому регіоні. Усього ВБК УМВС України в Черкаській області виявив цього року 150 злочинів, і в переважній більшості випадків зміг встановити осіб, що їх вчинили. Злочинцями завдано збитків громадянам на суму 674 557 грн, а зусиллями правоохоронців відшкодовано 96 % цієї суми.

Довідково. Кіберзлочин – протизаконні дії, в яких комп’ютер виступає основним засобом або ж об’єктом посягання; протиправне втручання в роботу кібернетичних систем, основною управляючою ланкою яких є комп’ютер.

Підполковник міліції Ігор Тининика радить, щоб стати жертвою зловмисників, бути уважними й спокійно зважувати кожен ваш крок.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x