На вулицях Черкас 99 відкритих люків

На вулицях Черкас 99 відкритих люків

Сьогодні на вулицях Черкасах відкритими стоять 99 люків. Вандали викрали 68 кришок люків та 31 решітку зливової каналізації. Своє занепокоєння з цього приводу висловив секретар міської ради Віктор Білоусов.

– Дії вандалів, які знімають кришки люків і решітки зливової каналізації та здають їх на металобрухт – це біда нашого міста, – наголошує Віктор Федорович. – Довгий час у цих об’єктів не було власника, оскільки люки зливової каналізації не перебували на балансі у жодної з комунальних установ.
З цього року вони передані на обслуговування КП «ЧЕЛУАШ», яке опікуватиметься ними й надалі. Зокрема, слідкуватиме, аби кожен з люків був закритий кришкою та не створював аварійних ситуацій на дорозі та небезпеки для людей.
Віктор Білоусов запевнив, що найближчим часом буде вирішено питання з виконавчою службою про розблокування рахунків підприємства, після чого КП «ЧЕЛУАШ» будуть виконані відповідні роботи.

Директор КП «ЧЕЛУАШ» Олександр Нікіпелов зауважив, аби в подальшому запобігти вандалізму, решітки зливової каналізації повинні мати відповідні кріплення. А це – додаткові кошти. Приміром, одна антивандальна решітка зливової каналізації разом з установкою коштуватиме близько трьох тисяч гривень.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x