В Черкасах будуть випускати китайські автомобілі Lifan

В Черкасах будуть випускати китайські автомобілі Lifan

Представники китайської Lifan заявили про досягнення домовленості з корпорацією «Богдан» стосовно складання на Черкаському автозаводі двох моделей автомобілів – седана 620 и кросовера Х60. Цю інформацію “Новій Добі” підтвердили у прес-службі корпорації «Богдан».

У листопаді корпорація розпочне великовузлове складання цих моделей. В компанії планють виробляти щомісячно по 500 автомобілів. Щоправда, досі бренд Lifan не мав особливого попиту в країні. Проте, якщо виробнику вдасться добитися меншої собівартості виробництва, ніж у конкурентів, попит на ці авто може зрости.

Ці плани, на думку деяких експертів, виглядають занадто оптимістично. Протягом 8 місяців 2013 року в країні було продано лише 393 автомобілі цієї марки. Щомісячні продажі у 500 одиниць можуть дати лише автомобільні марки, що входять до десятки лідерів. Ймовірно, що компанія рохраховує на майбутній експорт авто до Росії, а задля цього треба буде перейти на дрібновузлове складання. При цьому експерти визнають, що в автомобілів бюджетного класу 80 % попиту залежить від ціни, тож якщо виробник зуміє знизити ціну, то це позитивно відіб’ється на продажі.

Для корпорації «Богдан» Lifan стане вже третім китайським партнером. До цього корпорація вже налагодила співробітництво з фірмами Great Wall, Jac.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x