Пологовий будинок № 2 працює у звичайному режимі

Пологовий будинок № 2 працює у звичайному режимі

Від початку опалювального сезону містом почали ширитися чутки, що пологовий будинок № 2, який розташовано у Південно-Західному районі Черкас тимчасово обмежив роботу. Через відсутність опалення в цьому мікрорайоні майбутніх мам та породіль направляють до «Центру матері та дитини». Чи відповідає інформація дійсності, з’ясували журналісти «Нової Доби».

– Пологовий будинок працює у звичайному режимі, – запевнив заступник головного лікаря Василь Габро. – Батареї у нас і справді холодні. Проте у кожній палаті є електричний обігрівач. Тому температура цілком нормальна і для мам і для немовлят. Сьогодні на обході я ще раз переконався у цьому.
Василь Васильович пояснив, що з початком опалювального сезону були розмови про необхідність призупинення роботи пологового будинку. Причиною тому стала затримка початку опалювального сезону у Південно-Західному районі через проведення ремонтних робіт Черкаською ТЕЦ.
– Тих хто не потребує цілодобового медичного нагляду ми і справді відпускаємо додому, – каже лікар. – Всі інші залишаються у пологовому будинку. Щодня ми приймаємо до 6 пологів!
За даними служб, які ремонтують тепломережі, реконструкція тепломережі має бути закінчена до ранку 5 жовтня. Саме тоді тепло з’явиться і закладах соціальної сфери, і в домівках черкащан стане тепліше.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x