Івашкевич став першим заступником Тулуба

Івашкевич став першим заступником Тулуба

Заступник голови Черкаської облдержадміністрації Анатолій Івашкевич зайняв посаду Сергія Рябцева, ставши замість нього першим заступником губернатора. Про призначення Сергій Тулуб повідомив присутнім на колегії облдержадміністрації.
– Обов’язки першого заступника загальні, організаційні, але до них долучається найголовніше – у нас аграрна область, тому перший заступник буде вести аграрний комплекс усіх робіт, програм, а також інвестиціно-іноваційну діяльність, яка сьогодні відбувається на територіїї області, – зазначив Сергій Тулуб.
Нагадаємо, про плани залишити посаду перший заступник губернатора попередив ще у вересні. Рябцев був звільнений розпорядженням голови ОДА 30 вересня за угодою сторін. На його місце голова ОДА призначив свого заступника Анатолія Івашкевича. Кандидатура була погоджена з адміністрацією Президента та Кабінетом Міністрів.
Нагадаємо, що до того, як працювати в Черкаській ОДА на посаді заступника губернатора з питань аграрного сектору, Івашкевич очолював Корсунь-Шевченківську РДА.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x