Разом нам вдасться прикрасити рідне місто

Разом нам вдасться прикрасити рідне місто

Черкаси сьогодні, на жаль, поки що не мають культури вуличного малюнку. Досить часто зустрічаються безглузді написи на парканах, зовсім нехудожні графіті, спостерігається безсистемний підхід до облаштування будинків та споруд. Це все робить наше місто неохайним і непривабливим. Такі спостереження і наштовхнули свого часу на думку, що варто прикрасити Черкаси стріт-арт-малюнками, що саме вони допоможуть об’єднати обласний центр в єдиний мистецько-художній ансамбль, який додасть місту нової позитивної енергетики.

Разом нам вдасться прикрасити рідне містоЯк депутат та небайдужа людина хочу не лише покращувати умови проживання жителів мого виборчого округу чи надавати їм матеріальну допомогу, але й створити унікальну позитивну атмосферу мікрорайону, всього міста. Одним зі шляхів досягнення мети обрав проект стріт-арт. Разом із прихильниками цієї ідеї нам уже вдалось створити кілька оригінальних мистецьких епізодів – на стіні біля бібліотеки по бульвару Шевченка, паркані гімназії № 9 та на будівлі поблизу Школи мистецтв.

Разом нам вдасться прикрасити рідне містоВраження жителів від цієї роботи позитивні. Пропоную й іншим черкащанам долучитись та продовжувати реалізацію цього міського проекту. Адже важливо, щоб кожен «доторкнувся» до цього процесу, запропонував варіанти, де саме варто створити вуличну картину, що саме на ній зобразити. Було б дуже приємно, щоб і жителі міста-художники самі мали бажання прикрасити буденність навколо, зафарбувати брутальні написи, насичені негативом графіті й там, де вважають за потрібне, створити власні, наповнені кольорами і світлом розписи. Завжди підтримаю таку ініціативу і допоможу матеріалами.
Саме зараз ми із громадою нашого мікрорайону розпочнемо обговорення пропозицій нових об’єктів для розпису та можливу тематику зображень. Упевнений, спільно нам вдасться надати нашому місту нового вигляду, приємної атмосфери, емоцій.
Звертаюсь до всіх, кому не байдужа доля рідного міста, також у своїх мікрорайонах озирнутись навколо, знайти об’єкти, варті того, щоб змінити їхній вигляд, і створити вуличні шедеври. Так поступово нам вдасться прикрасити Черкаси оригінальними та цікавими малюнками.

Разом нам вдасться прикрасити рідне містоВосени та взимку, звісно, малювати не вдасться. Цей час і варто використати на обговорення, обрання тематики та об’єктів.
Усі пропозиції прошу надсилати на електронну адресу Bilda23@ukr.net або повідомляти моєму помічнику за телефоном: 50-45-53.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x