Південно-західний район буде з теплом

Південно-західний район буде з теплом

Працівники «Черкаської ТЕЦ» завершили ремонт надзвичайно важливої тепломагістралі. За кілька місяців вони проклали зо триста метрів труб. Замінили старі комунікації новими – більшого діаметра. Усе, аби покращити в місті гідравлічний режим. Відтепер, обіцяють тепловики, принаймні півстоліття черкащани, які користуються послугами ТЕЦ, можуть не турбуватися за якість і вчасність подання тепла до своїх осель.

«Черкаська ТЕЦ» обігріває більше половини осель наших містян. Зимове благо до них підприємство постачає вже більше півстоліття. Комунікації, по яких курсує тепло, побудовані ще за радянських часів. А тому потребують модернізації. Через це кілька місяців тому тепловики розпочали ремонт надзвичайно важливої ділянки магістральної мережі.
Володимир Бондаренко, директор «Черкаської ТЕЦ»: «Якраз у цьому місці є відгалуження мережі на Південно-західний район. Для того, щоб покращити гідравлічний режим у місті й покращити параметри в ПЗР, й була виконана робота із заміни цієї ділянки».
Більше двох із половиною сотень метрів старих труб тепловики замінили новими – більшого діаметра. Тимчасовий мер Черкас ремонт тепломережі охрестив маленьким подвигом. Мовляв, працівники «Черкаської ТЕЦ» зробили неможливе – за короткий термін (а це близько 2-х місяців) закінчили непростий ремонт теплотраси. До того ж власним коштом: більше 6 млн грн на модернізацію мереж виділила компанія-інвестор – ТОВ «ТехНова».
Віктор Білоусов, в. о. міського голови м. Черкаси: «Це кошти не бюджетні. Це власники «Черкаської ТЕЦ». Із їхніх обігових коштів зроблено. Це не міський бюджет. За моєї пам’яті такого ще не було, щоби теплотрасу в таких обсягах ремонтували за такі кошти».
Керівництво ТЕЦ дивують заяви деяких черкаських політиків про те, що підприємство слід передати в комунальну власність. Голова правління Наталя Бажанова називає такі заяви абсурдними, адже ТЕЦ ніколи не належала містові. До того ж тарифи на тепло й електроенергію встановлює не міська рада, а державні органи. І якби підприємство було комунальним, модернізація навряд чи йому б світила. Нині ж «Черкаська ТЕЦ» постійно розробляє програми для удосконалення свого обладнання.
Наталя Бажанова, голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ»: «Ми будемо ці питання з цим інвестором розглядати – що буде за рахунок інвестиційної складової тарифу, а що за рахунок інвестора. Бо і екологія, і ремонт мереж – це велика-велика програма».
Дискомфорт через відсутність теплового блага – в минулому, запевняють на підприємстві. Адже гарантія експлуатації нових труб – 50 років. А це значить, що принаймні півстоліття черкащани, які користуються послугами ТЕЦ, можуть не турбуватися за якість і стабільність подання тепла до своїх осель.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x