Школярі з Черкас створили серце з прапорів у Латвії

Школярі з Черкас створили серце з прапорів у Латвії

Переможці ІІ міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій \”Дружать діти на планеті\” з 2-5 жовтня побували у Литві. Черкаську область представляли керівник Зразкової студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру Анжела Коваленко, вихованці центру Анастасія Шаповал, Наталя Мельник та учень 1 міської гімназії Антон Яковенко. Про це “Новій Добі” повідомили в прес-службі департаменту освіти Черкаської ОДА.

Найбільше яскравих вражень у серцях юних художників залишила акція зі створення художньої композиції у вигляді серця з литовського й українського прапорів на центральній Кафедральній площі литовської столиці. Під супровід військового оркестру учні українських та литовських шкіл пронесли величезні прапори своїх країн по 300 метрів кожний. До ходи приєднувалися перехожі, які вставили у колону і допомагали тримати прапори.

Школярі з Черкас створили серце з прапорів у Латвії

Також гості з України відвідали Литовський центр дітей і молоді, Вільнюську гімназію \”Ужупіо\”, Анікщяйську гімназію імені Анатанаса Вєнуоліса, музей коня, Тракайський замок та розважальний центр \”Літні сані\”. Під час відвідування стародавнього музею литовські організатори навчили українських дітей власноруч випікати хліб.

Довідково.
Школярі з Черкас створили серце з прапорів у Латвії
Щорічний конкурс „Дружать діти на планеті” проводиться з 2012 року. Участь у ньому беруть вихованці центрів позашкільної освіти, учні загальноосвітніх навчальних закладів, а також діти-вихованці шкіл-інтернатів, ПТНЗ як України, так і Литовської Республіки. За задумом авторів конкурсу, він має сприяти налагодженню партнерських відносин між Україною та Литовською Республікою в освітній галузі, міжнародному культурному обміну, утвердженню принципів здорового способу життя серед підростаючого покоління.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x