«Міст кохання» більше не буде мостом самогубців

«Міст кохання» більше не буде мостом самогубців

Під мостом натягнуть сітку, яка не дозволить накласти на себе руки тим, хто надумає з нього стрибнути. Про це «Новій Добі» розповів директор «Дирекції парків» Олександр Радуцький.

Міст кохання в Ювілейному парку Черкас, попри свою романтичну назву, давно зажив у місті дурної слави. Майже щороку, частіше навесні, хтось розбивається тут насмерть, стрибаючи з мосту. Днями 21-річна дівчина покінчила з життям, стрибнувши з цього мосту кохання. В міліції це кваліфікували як самогубство.

Олександр Радуцький був на місці трагедії разом з правоохоронцями. Про сумний випадок згадує неохоче.
– Говорити про побачене дуже важко. Тому хочу сказати інше. Безвідносно цього конкретного випадку, десь за місяць до нього, я вже мав зустріч з представниками фірми промислових альпіністів, вислухав їхні пропозиції, як зробити це місце безпечним. Вирішили, що прилаштуємо під мостом спеціальну сітку. Вона буде сертифікована, навантаження прораховані, тобто, все робимо для того, щоб стрибати з мосту не було сенсу. Бо, звісно, міст для того, щоб милуватися краєвидами, а не покінчувати з життям. Сітку вибрали зеленого кольору, щоб вона не кидалася у вічі на фону дерев і не псувала того ж таки краєвиду.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x