Три жительки Лісового стали матерями-героїнями

Три жительки Лісового стали матерями-героїнями

Указами Президента України почесні звання «Мати-героїня» присвоєні жителькам с. Лісового Тальнівського району Марії Парфентіївні Хмельницькій, Зінаїді Володимирівні Сугак та Надії Іванівні Мельниченко. Відтепер у селі на Тальнівщині проживають 11 матерів-героїнь. Про це «Новій Добі» повідомили в Тальнівській РДА.

Днями голова Тальнівської райдержадміністрації Микола Бардадим спільно з головою районної ради Володимиром Глухеньким вручили посвідчення та нагрудні знаки «Мати-героїня» цим багатодітним матерям з с. Лісового.

Разом з керівниками району своїх односельчанок з високими відзнаками привітав Лісівський сільський голова Михайло Мельниченко та передав їм цінні подарунки від керівників місцевих сільгосппідприємств.

Три жительки Лісового стали матерями-героїнями

– Про кожну з цих жінок можна багато розповісти та сказати багато добрих слів, – говорить сільський голова. – Вже давно всі троє перебувають на заслуженому відпочинку. Вони пережили важкі часи Голодомору, Великої Вітчизняної війни, все життя працювали на землі, народили та виховали по п’ятеро дітей, мають численних онуків та правнуків.

Марії Парфентіївні виповнилося 96 років, та попри поважний вік, вона активна й безпосередня, намагається допомагати дочці по господарству. Мріє дожити до сторічного ювілею.

Зінаїді Володимирівні – 90. Вона родом з Росії, та вже понад 60 років живе в Україні. Має багато спогадів, пишається своїми дітьми. На жаль, підводить здоров’я.

– Надія Іванівна Мельниченко – ще «молода», – жартує сільський голова, – їй лише 83 роки. Проживає вона з родиною дочки. Майже не ходить, однак Закон Божий читає без окулярів.

Всього в селі проживає 11 багатодітних матерів, яким присвоєні почесні звання «Мати-героїня». \”В основному це люди старшого віку. Хотілося б, щоб і серед молодих матерів Лісового з’явилися такі, які отримають це почесне звання», – зауважив Михайло Мельниченко.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x