Береги Дніпра поділять на наступній сесії міськради

Береги Дніпра поділять на наступній сесії міськради

Ще до нового року на розгляд сесії Черкаської міської ради буде презентовано проект землеустрою, де будуть чітко вказані місця водоохоронної зони і прибережної захисної смуги вздовж Дніпра в межах Черкас. Про це «Новій Добі» повідомили у департаменті архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради, – розповідає директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради.

– Наразі триває робота комісії щодо узгодження проекту землеустрою зі всіма власниками землі та землекористувачами, земельні ділянки яких знаходяться в межах запроектованої водоохоронної зони та прибережної захисної смуги, пояснив директор департаменту Артур Савін.
Окрім цього, комісія вивчає зауваження і пропозиції власників та землекористувачів проблемної зони, вирішує суперечні питання, що виникають під час встановлення водоохоронної зони і прибережної захисної смуги. Головною метою створення проекту є необхідність впорядкування ситуації із самочинними будівництвами уздовж Дніпра та захисту прибережної смуги від самозахоплень.

До речі:
Департамент архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради пропонує землекористувачам та землевласникам, земельні ділянки яких знаходяться в межах запроектованої водоохоронної зони та прибережної захисної смуги, ознайомитися з розробленим проектом землеустрою зі встановлення водоохоронної зони і прибережної захисної смуги за адресою: м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36, к.320.
Крім того, бажаючи можуть внести свої пропозиції з цього приводу. Пропозиції прийматимуться до 25 жовтня. Потім проект землеустрою пройде необхідні погодження, відповідно до чинного законодавства, після чого його буде винесено на розгляд сесії Черкаської міської ради.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x