Кількасот абонентів можуть залишитися без зв’язку

Кількасот абонентів можуть залишитися без зв’язку

Із 1 листопада користувачі стаціонарних телефонів у Каневі, номери яких розпочинаються на цифру шість, залишаться без телефонного зв’язку, повідомляє “Новій Добі” начальник Канівського цеху телекомунікаційних послуг №7 Черкаської філії ПАТ «Укртелеком» Олександр Мачача.

Це, зокрема, жителі районів «Костянець», «Магніт», а також с. Бобриці. Усього – понад 800 абонентів. Річ у тім, що ТОВ «Радіотехнік», яке обслуговувало цих людей, припиняє надавати послуги.

– На сьогодні 150 осіб уже звернулися щодо переведення їхньої мережі до «Укртелекому». Переконаний, що ті, хто досі цього не зробив, просто думають, що їхні номери автоматично перейдуть у зазначений час на трійку. Але це не так. Телефони просто мовчатимуть, – сказав Олександр Мачача.

Утім, написання заяви до ПАТ «Укртелеком» одразу проблеми не вирішить.
– Для придбання обладнання номерного ресурсу, переключення на мережу ПАТ «Укртелеком», доведення ліній до норми, проведення монтажу, пристосування приміщень потрібно близько мільйона гривень. А таких коштів на кінець року немає, адже ці фінансові витрати не планувалися. Тому питання вирішують у Києві, – зазначив Мачача.

Та навіть за сприяння влади та вирішення фінансової проблеми, раніше нового року жителі згаданих районів скористатися стаціонарними телефонами не зможуть, адже роботи для підключення, за словами Олександа Мачачі, триватимуть не менше 3-ох місяців.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x