Дитяче відділення Чигиринської лікарні отримало подарунки від Товариства Червоного Хреста

Дитяче відділення Чигиринської лікарні отримало подарунки від Товариства Червоного Хреста

Днями Іван Гретченко, очільник Обласнго Товариства Червоного Хреста, завітав на Чигиринщину. Там він відвідав центральну районну лікарню й передав на потреби дітей і медпрацівників дитячого відділення обігрівачі, ковдри, постільну білизну й мийні засоби, а також подарував діткам іграшки.

За словами самого Івана Гретченка допомога дітям категорійних сімей є одним з головних завдань у діяльності Товариства. Тому дитяче відділення Чигиринської ЦРЛ уже декілька років перебуває під опікою обласного Товариства. За останні роки коштом Товариства у відділенні зроблено чимало: здійснені ремонти лікарняних палат, установлено енергоощадні вікна, закуплено нові меблі й штори, передано холодильник, телевізор та відеомагнітофон. Нещодавно відділенню було передано дитячі ваги й ряд препаратів для дітей з малозабезпечених і неповних сімей.

За словами головного лікаря Ігоря Огиренка й завідувачки дитячого відділення Олени Подзідей допомога та увага Івана Гретченка до проблем і потреб закладу – важлива не лише для працівників, а, передусім, для хворих. Адже тепер лікарня, завдяки Товариству, в умовах недостатнього державного фінансування, має змогу постійно покращувати умови перебування і лікування тут дітей, поліпшувати матеріально-технічну базу лікарні тощо.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x