Рудик дав поради Булатецькому та Даценку про те «Як перемогти режим»

Рудик дав поради Булатецькому та Даценку про те «Як перемогти режим»

Аби отримати перемогу на перевиборах всі черкаські опозиціонери повинні працювати на користь своїх кандидатів. Самі ж політики мають особисто зустрічатися з виборцями, відмовившись від телевізійних ефірів. Практичні поради про те, як нарешті отримати мандат, черкаським опозиціонерам Миколі Булатецькому і Леонідові Даценку під час презентації експертного дослідження «Як перемогти режим» дав Сергій Рудик, керівник секретаріату фракції Всеукраїнського об\’єднання \”Свобода\” у Верховній Раді України. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

– Я сам срібний призер минулих виборів, – зауважив Сергій Рудик. – Разом із командою експертів-політологів ми проаналізували перебіг тих виборів, наші недопрацювання і здобутки. Зроблені висновки, а також коментарі політтехнологів та учасників виборчого процесу 2012, лягли у основу книжки.

На думку керівника «Школи виборів» Сергія Рудика, кандидатам-опозиціонерам буде потрібна підтримка з боку їхніх та «союзних» політичних сил. Їхні депутати повинні взяти особисту участь у виборах, а не залишати своїх кандидатів сам-на-сам із владою, як у 2012 році. У випадку ж виявлення фальсифікацій політолог радить не доводити справи до судів, а намагатися вирішити проблему відразу – на рівні виборчих комісій. Крім того, опозиція має бути готовою до силових заходів захисту результатів виборів.

Тираж видання – менше 100 екземплярів. Проте книжка буде у вільному доступі в мережі. Щоправда розділ із практичними порадами в Інтернет не викладали. Ці тексти обіцяють передати безпосередньо до штабів опозиційних сил.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x