Краща медсестра України 2013 року працює в Черкаському онкодиспансері

Краща медсестра України 2013 року працює в Черкаському онкодиспансері

Перемогу в національному конкурсі професійної майстерності медичних сестер здобула Тетяна Чупилко – медична сестра з Черкащини. Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА.

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України в м. Дніпропетровськ відбувся VІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап – Професіонал».

За традицією конкурс проводиться в тій області, яка одержала перемогу в попередній раз. Саме тому в Дніпропетровську 23 переможниці обласних конкурсів професійної майстерності з 17 по 19 жовтня демонстрували свої теоретичні та практичні знання для того, щоб здобути звання кращої медсестри України 2013 року.

Взагалі конкурс проходив в три етапи. Для участі в першому етапі кожна з учасниць підготувала відео про себе та медичний заклад, в якому працює. Крім показу відеоматеріалів, медсестри складали тести з теорії медсестринства.

Під час другого етапу конкурсанти на базі Дніпропетровського медичного училища представили свої практичні навички з терапії, хірургії, педіатрії, а під час третього – продемонстрували свої творчі здібності.

За результатами оцінок журі перше місце в VІІ Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер «Ескулап – Професіонал» зайняла конкурсантка з Черкащини – Тетяна Чупилко, яка працює сестрою медичною операційною в КЗ «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради.

Наступний конкурс «Ескулап – Професіонал» завдяки переможниці буде проводитись в Черкасах в 2014 році.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x