Відсутність кандидата від партії влади дорівнює визнанню поразки

Відсутність кандидата від партії влади дорівнює визнанню поразки

Таку думку щодо перевиборів на проблемних округах висловлює Юрій Сас, експерт дослідницько-аналітичного центру «Енігма». Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Ймовірних кандидатів на виборчих перегонах-2013 обговорювали на круглому столі у Черкасах «Вибори-2013: прогнози та сподівання».

– На 194 виборчому окрузі (м. Черкаси) ситуація доволі складна. Небагато знайдеться людей, яким потрібен мандат народного депутата такою високою ціною, – сказав Юрій Сас. – Людина, що прийде балотуватися на цей округ, прийде не на пусте місце. Микола Булатецький переміг на ньому з великим відривом від головної суперниці Валентини Жуковської. Третій людині тут взагалі сподіватися нема на що. Хіба що участь у виборах буде продиктована прагненням заробити якийсь імідж, заявити про себе. На 197-ому усе простіше: тут поки що є лише Даценко, жодних суперників, принаймні таких, яких варто брати до уваги, у нього наразі нема. З іншого боку, якщо партія влади залишить ці два округи, не висуне свого офіційного кандидата, це буде визнанням поразки.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x