Пам’ятники Жіноцтву і Варенику «демонтували обережно»… на уламки

Пам’ятники Жіноцтву і Варенику «демонтували обережно»… на уламки

Два пам’ятники, що були біля колишнього готелю «Росава» в Черкасах, демонтували. Нині на місті Жіноцтва зяє пустий фундамент, а довкола лежать уламки колишньої скульптури. Така ж доля спіткала й пам’ятник Варенику. Про це розповідає власний кореспондент “Нової Доби”.

– Зараз приміщення колишнього готелю орендує Апеляційний суд. Не годиться, щоб перед такою установою красувалися пам’ятники з горілкою, мискою вареників. Якби тут стояла Феміда, то була б інша справа. Пам’ятники демонтують обережно, для цього ми найняли спеціалістів, які знаються на такій справі, – прокоментував ситуацію гендиректор ДП «Черкаситуризм» Сергій Кураса. – Щоправда, під час демонтажу, скульптури все ж трішки постраждали, але їх відреставрують. Деякий час пам’ятники зберігатимуться на складі, а тоді їх, імовірно, десь переустановлять. Можливо, в якомусь парку.

Пам’ятники Жіноцтву і Варенику «демонтували обережно»… на уламки

Такою ситуацією вкрай обурений скульптур Іван Фізер.
– Ваше підприємство дало гроші тільки на матеріали й на монтаж. А роботи автор створював безкоштовно. Цих грошей навіть на матеріали не вистачило. Я подарував місту свої твори. І от що вийшло в кінцевому результаті, – говорить автор робіт Іван Фізер. – Пам’ятники зруйновані, мене про демонтаж ніхто не попереджував. Правомірність таких дій будемо встановлювати в суді.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x