Карась: «Гранітні бордюри ніхто не списує»

Карась: «Гранітні бордюри ніхто не списує»

Чому під час ремонту доріг в Черкасах з їхніх узбіч зникають дороговартісні гранітні бордюри, а на їхньому місці з’являються дешевші бетонні, «Нова Доба» дізналася під час прес-конференції 21 жовтня.

– Демонтовані гранітні бордюри ніхто не списував і не списуватиме, – запевнив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Павло Карась. – Наразі вони знаходяться на зберіганні і будуть використані в подальшому при реконструкції міських доріг.

Зберігаються навіть ті бордюри, що були пошкоджені внаслідок ДТП. Павло Миколайович пояснив, що в Черкасах використовується два типи бордюрів – бетонні та гранітні. Проте вони різної форми. На деяких вулицях, де стояли бордюри, і була прокладена проїжджа частина, з’явилась потреба ці бордюри підняти. Лише за таких умов фірма-переможець тендеру гарантувала виконання своїх гарантійних зобов’язань по цій дорозі. При піднятті існуючих бордюрів запхати гранітний бордюр такої форми просто неможливо. Саме тому на тих ділянках доріг, де де відбувається підняття бордюрів, ремонтники ставили залізобетонний.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x