Дошкільнята Катеринопільщини взяли участь у «Малих Олімпійських іграх»

Дошкільнята Катеринопільщини взяли участь у «Малих Олімпійських іграх»

Серед вихованців дошкільних навчальних закладів району було організовано «Малі Олімпійські ігри», повідомляють «Новій Добі» у відділі освіти Катеринопільської РДА.

На спортивні змагання прибуло п’ять команд дошкільнят: «Малята-здоров’ята» ДНЗ «Казка» смт. Катеринопіль, «Краплинки – веселинки» ДНЗ «Тополька» с. Ярошівка, «Юні олімпійці» ДНЗ «Колосок» смт Єрки, «Сонечко» Новоселицький НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» та «Спритні дошкільнята» Катеринопільський ЦРД «Сонечко».

В урочисто прикрашеній залі Катеринопільського Центру розвитку дитини «Сонечко» – декорації мармурового храму з міста Олімпії, на стіні – п’ять олімпійських кілець.
Богиня правосуддя Феміда ознайомила малюків з культурою і традиціями Стародавньої Греції, історією виникнення Олімпійських ігор та їхньою символікою.
З давніх-давен Олімпійські ігри розпочиналися з урочистого відкриття, а відкривали свято красуні-гречанки. Учениці Катеринопільської ЗОШ №1 продемонстували учасникам та гостям заходу чудовий грецький танок «Сіртакі». А далі – урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор.

Дошкільнята Катеринопільщини взяли участь у «Малих Олімпійських іграх»

Програма спортивних змагань включала в себе три конкурси: «Представлення» (назва команди, девіз, емблема), «Спортивні естафети», «Конкурс капітанів» та «Конкурс вболівальників».

Дошкільнята Катеринопільщини взяли участь у «Малих Олімпійських іграх»

В першому конкурсі «Представлення» всі п’ять команд проявили себе з кращої сторони. Радував око зовнішній вигляд учасників – яскраві футболки, шорти, білосніжні шкарпетки, чешки. Малюків з тої чи іншої команди можна було вирізнити за кольором футболки і за емблемою команди. За перший конкурс всі п’ять команд отримали від суддів найвищі бали.

У конкурсі «Спортивні естафети» команди змагалися на перемогу в різноманітних естафетах: біг, стрибки, метання в ціль тощо. Лідером цього конкурсу стала команда «Спритні дошкільнята» з Катеринопільського ЦРД «Сонечко».

На «Конкурсі вболівальників» були представлені цікаві музично-спортивні міні-композиції, які відображали олімпійські види спорту. Кращими в цьому конкурсі виявилися вболівальники Єрківської команди «Юні олімпійці».

Суддівська колегія за результатами команд в кожному з конкурсів визначила переможців. І місце зайняла команда «Спритні дошкільнята» з Катеринопільського ЦРД «Сонечко», ІІ – «Юні олімпійці» з ДНЗ «Колосок» смт. Єрки, ІІІ – «Краплинки-веселинки» з ДНЗ «Тополька» с. Ярошівка.

Дошкільнята Катеринопільщини взяли участь у «Малих Олімпійських іграх»

За участь в Малих Олімпійських іграх всі команди були нагороджені пам’ятними дипломами, діти – медалями «За успіхи у спорті». Переможцям вручено медалі за І, ІІ, ІІІ місця, капітанам команд – дипломи і традиційні лаврові вінки.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x