Обласний перинатальний центр добудують до кінця року

Обласний перинатальний центр добудують до кінця року

Черкаський обласний перинатальний центр планують добудувати до кінця року. В ньому лікарі допомагатимуть вагітним із патологіями й виходжуватимуть недоношених малят. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі черкаської ОДА.

Наразі на будівництві проводиться монтаж каркасу, вже готові до встановлення вікна, розпочалися оздоблювальні й опоряджувальні роботи на першому поверсі. За словами генеральний директор «Черкасиміськбуд» Анатолій Бурський це єдина з 8 подібних в Україні установа такого рівня, яка будується не «з нуля», а шляхом реконструкції приміщення обласної консультативної поліклініки.

Незважаючи на інтенсивність будівництва, попереду ще багато робіт: внутрішні, опоряджувальні, пусконалагоджувальні роботи тощо. Для того, аби будівництво було закінчене до кінця 2013 року, з бюджету додатково виділено 56,7 млн. грн. Прогнозується, що при вчасному фінансуванні, 90% робіт буде завершено до 15 листопада, інформують в Черкаській ОДА.

Нагадаємо, будівництво обласного перинатального центру відбувається в рамках Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», ініційованого Президентом України.

– Реалізація зазначеного проекту здійснюється шляхом створення мережі регіональних перинатальних центрів забезпечених, інноваційними технологіями та сучасним обладнанням, – керівник Черкаського регіонального центру з інвестицій та розвитку Дмитро Винградов.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x