Президент корпорації «Богдан» складе конкуренцію Жуковській та Булатецькому

Президент корпорації «Богдан» складе конкуренцію Жуковській та Булатецькому

Олег Свинарчук, президент автокорпорації «Богдан», йде на вибори як самовисуванець на 194 окрузі в Черкасах. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

– Я завжди намагався триматися осторонь політики. Але сьогодні ситуація в економіці країни така, що дозволити собі й далі не брати участі в політиці я не можу. На мій погляд, Україні сьогодні потрібна якомога більша кількість антикризових менеджерів, управлінців нової формації у владі. Ці люди не повинні належати до якогось політичного табору, – прокоментував своє рішення Олег Свинарчук.
Він зазначив, що працює в Черкасах вже понад 15 років, брав участь у створенні «з нуля» великих підприємств у Черкасах, на яких працюють тисячі людей, і міг би зробити більше з урахуванням заморожених проектів у місті та планів створення спільних підприємств. Пан Свинарчук додав, що ситуація в регіоні призвела до втрати тисяч робочих місць лише в Черкасах і до створення критичної ситуації в місті.
За його оцінкою, сьогодні Черкаси – це Україна в мініатюрі, де «відбувається серйозна боротьба, де влада і опозиція використовують всі доступні методи».
– У результаті влади фактично немає. Черкаси – це місто нереалізованих можливостей, що балансує на межі економічної та соціальної прірви через те, що головні галузі економіки не розвиваються, відповідно не створюються нові робочі місця. Тут потрібно оперативне антикризове втручання, – зазначає президент корпорації.
У програмі кандидата в депутати зазначається, що він не має наміру входити в парламентську більшість у її нинішньому форматі і голосуватиме лише особисто. Він має намір обстоювати інтереси жителів Черкас, «надавши місту законодавчий стимул для розвитку».
Довідково
О. Свинарчук народився в 1970 році в м.Чуднів (Житомирська обл.), має вищу освіту – у 1993 році закінчив Київський автодорожній інститут за спеціальністю «організація перевезень і управління на транспорті».
З 1997 до 2012 роки обіймав посаду заступника генерального директора ЗАТ «Укрпромінвест», з 2005 року за сумісництвом – президента корпорації «Богдан», а з 2012 року – президентом корпорації за основним місцем роботи.
Одружений, має трьох синів.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x