Обставини загибелі черкаських блакитних ялинок з’ясовуватимуть фахівці

Обставини загибелі черкаських блакитних ялинок з’ясовуватимуть фахівці

В місті не вщухають розмови про сумну долю півстолітніх блакитних ялинок, які повисмикували з-під обладміністрації торік. Нещодавно черкаські журналісти з’ясували, що дерева всохли у лісі під будищем, куди їх пересадили з-під вікон ОДА. Про своє бачення причин загибелі рідкісних рослин на прес-конференції розповів голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

– Мені, звісно, прикро, якщо ці дерева справді загинули. Будемо вважати, що якась була помилка там чи, може, ще щось таке відбулося. Може, якась хвороба на цих деревах була – хто його знає, – каже Сергій Борисович.

Ялинковим гербарієм займуться фахівці. Вони мають з’ясувати, чому пересаджені із Соборної площі дерева всохли в лісі. Про це заявив очільник області. Правда, Сергій Тулуб не поточнив, яким чином ялинкам ставитимуть діагноз. Бо після розголосу у пресі їх тут же спопелили. Нагадаю, півстолітні блакитні ялинки повисмикували з-під обладміністрації ще торік і відразу ж повезли садити наново в ліс під Будищем. Як т

Нагадаємо, коли дерева торік зникли з-під вікон черкаської ОДА, губернатор пояснив, що дерева були врай небезпечними. Хоча комісія з обстеження зелених насаджень тоді не мала претензій до більшості ялинок.
Очільник області зазначив, що з’ясувати причини загибелі ялинок доручили професіоналам. Щоправда не завсім зрозуміло, яким чином їм вдасться це зробити, зважаючи на те, що після розголосу в пресі, ялинки майже одразу зпопелили.
https://novadoba.com.ua/wp-content/uploads/2013/10/1382615384_ely-sgorely.jpg

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x