Черкаси найактивніший учасник \”Параду вишиванок\”

Черкаси найактивніший учасник \”Параду вишиванок\”

Черкаси найактивніше беруть участь у масштабних всеукраїнських проектах.Один з таких «Парад вишиванок», в рамках якого щорічно проходять фестивалі «Святого Миколая», «Писанковий рай», хода у вишиванках на День Незалежності. Про зустріч першого заступника міського голови Віктора Беззубенка із головою громадської організації «Столичні Ініціативи» Ігорем Добруцьким та підписання меморандуму про співпрацю у проведенні всеукраїнського проекту «Парад вишиванок» розповів власний кореспондент «Нової Доби».

– Черкаси і надалі братимуть участь у всіх заходах, що їх організовуватимуть в рамках проекту «Парад вишиванок», – запевнив Віктор Беззубенко.
На знак пошани заступник мера подарував гостям ляльку-мотанку, виготовлену відомою черкаською майстринею.
Ігор Добруцький вручив Черкасам велике фото черкащан – учасників «Параду вишиванок» і передав дарунок від мера м.Слов’янськ Донецької області Нелі Штепи велику вазу, виготовлену місцевими майстрами.
Крім іншого мова йшла і про те, щоб розглянути можливість проведення III , заключного, етапу конкурсу « Талант.АРТ » та виставки художніх робіт , присвячених 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка, в нашому місті.

Черкащина зарекомендувала себе як одна з найбільш активних областей країни, яка бере участь у всіх проектах , організованих громадською організацією «Столичні Ініціативи».

Черкаси найактивніший учасник "Параду вишиванок"

Нагадаємо, минулого року делегацію з Черкас під час чергового «Параду вишиванок» відзначили одразу в декількох номінаціях: за яскраве парадна хода, цікаві орнаменти й кращі голоси.

У цьому році за участь у фестивалі « Писанковий рай » Черкаси отримали півтисячі кущів троянд і диплом у номінації «Краща презентація міста ». А в проекті «Парад вишиванок – 2013» в номінації «Кращий голос України» Черкаси завоювали перше місце.

Черкаси найактивніший учасник "Параду вишиванок"

– У рамках проекту « Парад вишиванок» щорічно проходить багато конкурсів і фестивалів, – розповідає спеціаліст управління культури Черкаського міськвиконкому Людмила Чорномор. – Черкаси беруть участь у всіх . У цьому році одним з наймасштабніших фестивалів була хода у вишиванках на День Незалежності в Києві. Готуватися до неї ми почали за місяць, підготували театральнуя постановку «Жар Птиця», вивчили пісні , речівки . Причому в столицю від Черкас поїхали не тільки діти, а й їхні батьки, щоб також взяти участь у ході , вчили все на рівні з дітьми та добиралися до Києва своїм ходом. Всього нас було більше сотні.

Черкаси найактивніший учасник "Параду вишиванок"

Участь у тому чи іншому конкурсі або фестивалі, наприклад , «Турбота Святого Миколая», «Фестиваль Шопки», «Фестиваль Святого Миколая», «Фестиваль писанки», можуть усі охочі. Для цього досить відправити заявки на офіційний сайт «Параду вишиванок» або звернутися в управління культури Черкаського міськвиконкому.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x