Старікова: Черкаські села знищують

Старікова: Черкаські села знищують

На останній сесії обласної ради депутат Наталя Старікова проаналізувала стан сіл Черкаського району, в яких побувала особисто. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Пані Старікова заявила, що її поїздка районом була викликана спробою проаналізувати стан виконання обласної програми «Село Черкащини-2020». Вона побувала у 18 селах, і в кожному з них побачила «бездіяльність керівництва району». У селах закриваються підприємства, росте рівень безробіття, дитсадки і Будинки культури не ремонтуються через затримку платежів Держказначейством, медичні заклади у селах або на межі закриття, або абсолютно незабезпечені ні медикаментами, ні пальним, ні транспортом.

– Амбулаторія в Яснозір’ї – на межі закриття, а персонал ризикує залишитися без роботи. Дільнична лікарня Руської Поляни з дня на день може залишитися без транспорту, бо на ремонт машин і на пальне немає коштів. На кричущу відсутність медикаментів у ФАПах скаржаться в усіх селах району. У Будищі сільський голова мусив сам дзвонити в район і просити привезти хоча би вату й зеленку у ФАП! То чи мають моральне право чиновники з департаменту охорони здоров\’я ОДА писати у відповіді на депутатське звернення, що рівень надання медичних послуг населенню Черкаського району задовільний?

У відповідь на це звернення виступив Володимир Брожик, директор департаменту охорони здоров’я ОДА, який заявив, що жодного медичного закладу по селах області не закрито.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x