У скільки обійшовся ремонт Будинку Рад?

У скільки обійшовся ремонт Будинку Рад?

Про це сперечалися на сесії обласної ради депутат Любов Майборода та директор Департаменту фінансів Черкаської облдержадміністрації Володимир Кулеша, повідомляє власний корреспондент «Нової Доби».

Любов Майборода традиційно розкритикувала проект рішення про внесення змін до бюджету області. Зокрема, її обурило, що на ремонт Будинку рад в Черкасах витрачено 42 млн гривень з обласного бюджету, тоді як коштів негайно потребують дитсадки та ФАПи.

Натомість пан Кулеша пояснив, що на утримання та ремонт Будинку цього року з бюджету було виділено 400 тис. гривень.
– Мене обурює ця цифра видатків 42 млн гривень на Будинок рад, – заявив Кулеша. – Звідки вона взялась? Якщо ви уважно подивитесь у документи, то там ідеться тільки про 42 млн гривень згідно проектно-кошторисної документації. І це значить, що Будинок рад тільки потребує такого вливання коштів, аби привести його до мінімального ладу. А ми, з нашими можливостями, змогли виділити тільки 400 тисяч гривень, чого вистачить тільки на підтримання життєзабезпечення приміщень. Я прошу, щоб усі чітко зрозуміли – по бюджету розвитку виділено тільки 400 тис. гривень.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x