В Умані з’явилося цілодобове водопостачання

В Умані з’явилося цілодобове водопостачання

В одному з найбільших районних центрів Черкащини мешканці багатоповерхівок матимуть тепер воду цілодобово. До цього часу уманчани, які користувалися послугами міського водогону, отримували воду лише протягом 6 годин на добу: 3 зранку і 3 увечорі.

Як повідомили «Новій Добі» в облдержадміністрації, системна робота з вирішення цієї проблеми була розпочата ще у 2010 році. У 2011 році ОДА була виділена субвенція в сумі 250 тис грн на оснащення будинків засобами обліку води. Особливу увагу вирішенню цього питання приділили після прийняття Верховною Радою постанови «Про відзначення 60-річчя утворення Черкаської області», в яку було включено питання щодо будівництва водопровідних мереж, водогонів в місті Умані, Монастирищі, Христинівці, Уманському, Монастирищенському, Христинівському та Тальнівському районі. Цього року внесок ОДА в модернізацію системи водопостачання Умані склав 4 мільйони гривень. Ці кошти спрямовані на капремонт напірного каналізаційного колектора, технічне переоснащення станції очисних споруд, будівництво зливної станції та покращення водопровідного господарства.

З міського бюджету на ремонт і модернізацію підприємства «Уманьводоканал» у 2012 році було виділено суму в розмірі понад 2 млн.грн., в 2013 – 1,6 млн. грн. Крім того, за власні кошти КП «Уманьводоканал» виконано роботи з підготовки до цілодобового водопостачання міста на суму 1,1 мільйона гривень.

Також допоміг і Благодійний фонд «Відродження Регіонів», який виділив фінансову допомогу у сумі 750 тис. грн. Це дало змогу здійснити проплату послуг за водопостачання.

Цікаво, що самі жителі Умані ставляться до нововведення неоднозначно.
– Звісно, це дуже приємна подія для всіх нас, але більшість моїх знайомих продовжує набирати воду у відра і баки так, як і раніше, – говорить уманчанин Віктор Паламаренко. – Ми просто не впевнені, що ця «благодать» протримається дуже довго. Крім того, багато людей боїться, що такі зручності призведуть до подорожчання комунальних послуг.

Довідково: водогін другого за розмірами міста в області має протяжність понад 130 м і був запроваджений у 70-х роках ХХ ст.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x