Бібліотекарі перемогли на конкурсі в Києві

Бібліотекарі перемогли на конкурсі в Києві

Конкурс постерів виграла на міжнародному ярмарку бібліотечних інновацій „Сучасна бібліотека: рухаємось вперед” Смілянська міська централізована бібліотечна система. Про це «Новій Добі» повідомив власний кореспондент.

Торік сміляни виграли 4-й раунд програми „Бібліоміст”, що фінансується фондом Мелінди й Біла Гейтсів. Через це потрапили на ярмарок поза конкурсом. І, як бачимо, – знову перемога!

– Захід був дуже пізнавальним, насиченим, у ньому було багато цікавих тренінгів, – розповідає директор Смілянської ЦБС Ірина Огус. – У ярмарку взяли участь близько 600 чоловік з України, країн Прибалтики й Польщі. Були й такі відомі, авторитетні особистості, як міністр культури України Леонід Новохатько, посол США в Україні Джеффрі Р. Пайєтт, президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко, директор програми „Бібліо¬міст” Матей Новак. На відкритті вони не розрізали, як це зазвичай буває, а навпаки – зв’язували стрічку, так би мовити, спільних дій. На ній кожен із них написав головний меседж своєї промови. Наприклад, у Леоніда Новохатька визначальною була така думка: „Бібліотекарі повинні бути духовним двигуном нашого сус¬пі¬льства”. А посол США говорив про те, що в Америці бібліотеки стали наріжним каменем демократії. Своїм головним меседжем він узяв слова Президента США Барака Обами: „Бібліотека – це вікно світу великих ідей”.

У конкурсі постерів участь брали понад 140 бібліотек України. Журі переможця не визначало. Свою думку через голосування висловили всі учасники ярмарку. Більшість проголосувала за постер смілян, який називається „Бібліотечна сієста”. У ньому бібліотекарі невеликого міста зуміли представити шість власних інноваційних форм роботи. Зокрема такі, як „Бібліотечна ятка”, „Нестаціонарне обслуговування”, „Театр книги” тощо. До речі, постер-переможець був єдиним у форматі 3D. За перемогу смілянські бібліотекарі отримали електронну книжку.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x