Галина Гаврилюк: «Школи закривають лише за згоди громади»

Галина Гаврилюк: «Школи закривають лише за згоди громади»

Директор департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Галина Гаврилюк порушила питання закриття шкіл у сільській місцевості на останній колегії облдержадміністрації. Про це “Новій Добі” розповів власний кореспондент.

– Тенденція щодо зменшення учнівського контингенту зберігається. Лише за останні три роки кількість учнів у сільській місцевості зменшилася на 4 тисячі. А це учнівський контингент всього Городищенського району! Тому протягом цього періоду ліквідовано 28 малокомплектних шкіл, 13 з яких не працювало, – сказала пані Гаврилюк. – Зауважу, що рішення про закриття шкіл приймає саме громада села.

За словами очільника департаменту, прокуратура Черкаської області перевіряла дотримання законодавства при ліквідації шкіл і жоднихпорушень виявлено не було. Згадала пані Гаврилюк і про облаштування туалетів у сільських школах. При цьому вона подякувала народним депутатам Антону Яценку та Геннадію Бобову, «які не пишуть запити до обласної ради, а надають місцевим бюджетам Монастирищенського, Христинівського, Городищенського районів фінансову допомогу для облаштування туалетів в сільських школах».

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x