Міліція просить жителів Черкас добровільно здати зброю

Міліція просить жителів Черкас добровільно здати зброю

Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів триватиме з 1 по 30 листопада 2013 року. Якщо громадяни в зазначений термін добровільно здадуть до органів внутрішніх справ мисливську вогнепальну, холодну чи газову зброю, то надалі вони зможуть після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Про це «Новій Добі» повідомили у прес-службі міліції.

Правоохоронці нагадують , що незаконне зберігання зброї , боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Крім того, зберігати незареєстровану зброю – це не тільки порушення закону, але й причина нещасних випадків, які можуть трапитися або із самими громадянами або з їх неповнолітніми дітьми.

Для виведення зазначених предметів і матеріалів з незаконного обігу Міністерством внутрішніх справ України проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, звільняються від кримінальної відповідальності.

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до ОВС мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то надалі він отримає можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. У той же час необхідно врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України .

Для отримання детальних роз\’яснень необхідно звернутися до дільничних інспекторів міліції.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x