Без кількох літер однофамільці змагатимуться на черкаському окрузі

Без кількох літер однофамільці змагатимуться на черкаському окрузі

У полку прибуло. Дев’ять кандидатів у народні депутати України вже зареєструвалися, аби боротися за симпатії виборців по 194-му округу. Такі дані ЦВК. Трьох відрядили партії. Решта – самовисуванці. Притому двоє – одного року народження і з дуже схожими прізвищами. Про цікаві виборчі збіги, Ольга Скорик.

Політичне роздвоєння на 194-му. У борців за симпатії виборців один рік народження – 1970-ий. Та й прізвища різняться хіба що суфіксами – Свинарчук і Свинаренко. Перший – заїжджий. Інший – місцевий. Олег Свинарчук – президент автокорпорації «Богдан». Андрій Свинаренко – безробітний. Обидва – самовисуванці.
Олег Свинарчук, кандидат у народні депутати України по виборчому округу №194: «У Черкасах майже немає мера, немає свого представництва у Верховній Раді. Це змусило мене висунути свою кандидатуру від Черкас у народні депутати».
Андрій Свинаренко, кандидат у народні депутати по виборчому округу №194: «У Черкасах не було людини, яка може нас представляти нас, черкащан. Раніше я, можливо, не був готовий до такої роботи. Раніше, можливо, мені не вистачало досвіду, я не розумів, як робити багато речей. На сьогодні я до цього вже готовий».
І Свинарчук, і Свинаренко проти грошовитих подарунків і окозамилювання. Свинарчук, що з «Богдана», називає свою передвиборчу кампанію найдорожчою в історії Черкас. Свинаренко, що безробітний, таким похвалитися не може.
Олег Свинарчук, кандидат у народні депутати України по виборчому округу №194: «Ми інвестували в м. Черкаси більше 400 млн доларів. Сьогодні Черкаси відомі як місто, де виробляють автобуси».
Андрій Свинаренко, кандидат у народні депутати по виборчому округу №194: «Я буду вітатися за руку, я буду проводити акції, я буду розповсюджувати про себе інформацію. Задіємо канали комунікації всі можливі».
Свинарчук зі Свинаренком між собою не знайомі. Обидва запевняють, що не технічні кандидати. На вибори пішли, аби перемагати, а не відтягувати голоси один у одного.
Олег Свинарчук, кандидат у народні депутати України по виборчому округу №194: «Я не знаю, хто такий пан Свинаренко. Але я вважаю, що боротьба, на жаль, буде не дуже культурна й інтелігентна».
Андрій Свинаренко, кандидат у народні депутати по виборчому округу №194: «Це є технічний проект, щоб я, як Андрій Свинаренко, отримав собі потужного конкурента».
Черкаси вже бачили війну двійників. На виборах міського голови 2010-го. Тоді в бюлетені було відразу два Одарича.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x