Від Черкащини – три нових кандидати

Від Черкащини – три нових кандидати

Постановою ЦВК від 4 листопада зареєструвано 12 кандидатів у народні депутати, 3 з них – від Черкащини. Про це «Новій Добі» повідомили у громадянській мережі «Опора».

Округ 194 поповнили два кандидати в депутати – Олег Купрієнко та Володимир Мамалига. Олег Купрієнко – більше відомий на Чернігівщині – адвокат та член Радикальної партії Олега Ляшка. До адвокатської діяльності Купрієнко був вчителем та бізнесменом. На довиборах-2013 змінив виборчий округ з 206 на 194.

Володимир Мамалига має кілька освіт. Культпрацівник, кухар, підприємець, журналіст, громадський діяч. Цього року Мамалига створив та очолив громадське об’єднання \”Репортаж Інформація Консалтинг Аналітика\” ( ГО \”РІКА\”). На парламентських виборах у 2012 по округу 194 зняв свою кандидатуру на користь Миколи Булатецького.

В окрузі №197 зареєстровано кандидата від Партії регіонів та директора ПП «Амаск Буд» Володимира Доманського. Проти нього у 2012 році було порушено кримінальну справу через ухилення від сплати податків (понад 26 млн грн). Проте судимості кандидат не має.

Наразі на 194 окрузі зареєстровано 12 кандидатів, на 197 – 6. Нагадаємо, що 4 листопада був останній день, коли політичні партії могли проводити з’їзди щодо висування кандидатів у депутати. Натомість прийом заяв політичних партій про реєстрацію кандидатів, а також заяв про самовисування триватиме до 24-ї години четверга 14 листопада 2013 року. Реєстрація кандидатів завершується у вівторок 19 лиcтопада.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x