Обласна влада співпрацюватиме з релігійними організаціями

Обласна влада співпрацюватиме з релігійними організаціями

Обласна адміністрація взялася за відновлення, створеної 2006 року, Ради з питань взаємодії з релігійними організаціями. Представники різних церков області: православних, автокефальної, греко-католицької, мусульманської та євангельських християн-баптистів підтримали створення органу, що об’єднає церкву і державу. Про це «Нова Доба» дізналася від власного кореспондента.

– Завдяки появі такого органу ми зможемо періодично збиратися, обговорювати актуальні питання й частково впливати на прийняття тих чи інших рішень, – зазначив Митрополит Черкаський і Чигиринський, керуючий Єпархією Автокефальної православної церкви Київського патріархату Іоан. – При цьому важливо прийняти документ, який регламентуватиме діяльність цього органу.

На думку керівництва області, робота ради може стати ще одним кроком до зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння на якому наголошує Президент України.

Усі питання, з якими духівництво не зможе звернутися безпосередньо до керівника області, вирішуватиме його перший заступник. Окремо функціонуватиме робоча група, до складу якої ввійдуть представники окремих конфесій та організацій.

Одними з головних питань, якими займеться Рада з питань взаємодії з релігійними організаціями стануть співпраця церкви з юридичними органами й вищими навчальними закладами області. Крім того, духівництво активно залучатиметься до відзначення ювілейних для області дат – 60-річчя з дня її утворення, 70-ї річниці визволення від фашистських загарбників та 200-річчя, з дня народження Тараса Шевченка.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x