Черкащина запрошує паломників

Черкащина запрошує паломників

Черкаська область, спільно із Житомирською, Полтавською та Хмельницькою наразі обговорюють можливість створення спільного паломницького маршруту, який об’єднає близько десяти культових об’єктів іудаїзму. Про це «Новій Добі» повідомили у прес-службі Черкаської ОДА.

– Наші землі здавна заселяли представники різних народів, – каже голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. – Усі вони залишили по собі пам’ятки історії, архітектури, сакрального мистецтва та духовності. На Черкащині також чимало історичних місць, які є святинями єврейського народу і об’єктами щорічного паломництва брацлавських хасидів. Зараз ці пам’ятки можуть стати об’єктами релігійного туризму та основою створення повноцінного туристичного маршруту.

За його словами, черкаський край має реальний ресурсний потенціал для розвитку паломництва. Зокрема, паломницьких маршрутів до Уманського, Тальнівського та Смілянського районів, оскільки саме там поховані лідери іудаїзму.
– У цьому році зустріти іудейський Новий рік до Умані з’їхалися рекордна кількість прочан – майже 30 тисяч хасидів з 15 країн світу, – розповів голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб. – Міжнародний благодійний фонд ім. Раби Нахмана висловив вдячність за проведення паломництва.

Наразі в області розробляють програму розвитку туризму на 2012-2020 роки, складовим елементом якої є розробка та затвердження паломницьких маршрутів.

– Відповідно до заходів цієї підпрограми, ми плануємо розпочати й зміцнити співробітництво з міжрегіональними та міжнародними релігійними організаціями, встановити прямі зв’язки з регіонами, державами учасниками паломницьких турів, – повідомила начальник відділу розвитку туризму та іміджевої діяльності Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Анастасія Скрипченко. – Окрім того, будуть створенні умови щодо підвищення безпеки, якості надання послуг, відповідності до потреб при туристичному обслуговуванні паломників. Зокрема, працюватимемо і над створенням закладів розміщення та закладів харчування з дотриманням вимог шаріату.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x