Комуністи Черкас прийшли вклонитися порожній площі

Комуністи Черкас прийшли вклонитися порожній площі

Близько сотні прихильників ідей Комуністичної партії, людей, що ностальгують за радянським минулим і просто перехожих зібралося на Соборній площі, де проходив врочистий мітинг присвячений 96-річниці Жовтневої революції. Довелося побувати там і власному кореспонденту «Нової Доби».

– Шановні товариші, сьогодні ми відзначаємо епохальну подію ХХ століття – Велику жовтневу соціалістичну революцію, розпочав мітинг ветеран праці, член ради ветеранів Придніпровського району Валерій Савченко. – Я б сказав, що це найбільша подія у світовій історії. Вперше у всьому світі були закладені основи соціалізму. І зробив це наш геніальний учитель, революціонер Володимир Ілліч Ленін.

Комуністи Черкас прийшли вклонитися порожній площі

На підтвердження цих слів і в пам’ять про свого вчителя комуністи поклали квіти на те місце Соборної площі, де в період Радянської доби розташовувався пам’ятник Леніну.

Під час мітингу виступаючі звертали увагу на те, як важко нині жити пенсіонерам, закликали владу повернутися до ідей соціалізму і ні в якому разі не віддавати країну на розправу європейській буржуазії.

Комуністи Черкас прийшли вклонитися порожній площі

– 20 років нашій країні не вистачило для того, щоб зрозуміти де вихід, однак для кожного трударя України завжди буде майоріти червоний стяг Комуністичної партії. І коли в трударів виникне бажання скинути державних керівників, які запродують державу, комуністи завжди будуть допомагати тим, хто бореться, – запевнив присутніх перший секретар Придніпровського райкому партії Олег Омельчук.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x