Володимир Лашкул став генеральним директором ФК «Славутич»

Володимир Лашкул став генеральним директором ФК «Славутич»

Зміна у клубній структурі була ухвалена сьогодні під час загальних зборів команди з представниками державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств різної форми власності. Про це «Новій Добі» розповів власний кореспондент.
Нового генерального директора, Володимир Лашкула, присутнім представив почесний президент клубу – Сергій Тулуб.

Випускник Білозірської середньої школи №1 Володимир Лашкул є почесним президентом футбольного клубу «Зоря» (Білозір’я). Але в Україні він відомий тим, що є головою правління приватного акціонерного товариства «Україна Футбол Інтернешнл» – ексклюзивного партнера Федерації Футболу України з реалізації телевізійних, рекламних та інших комерційних прав. Крім цього Володимир Лашкул тривалий час плідно працював на посаді віце-президента Федерації Футболу України.

Володимир Лашкул став генеральним директором ФК «Славутич»

У своєму виступі новопризначений генеральний директор Володимир Лашкул звернув увагу, що одним з основних пріоритетів роботи клубу має бути підготовка місцевих футболістів, які мають складати основу головної команди ФК «Славутич». Перші кроки у цьому напрямку зроблені – зараз вже активно працює дитячо-юнацька футбольна школа «Славутич-Зоря».

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x