Бондаренко: «Одарич – політичний труп»

Бондаренко: «Одарич – політичний труп»

Так прокоментував голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко заяву екс-мера Черкас Сергія Одарича про те, що міський осередок «Батьківщини» вже тривалий час працює проти перемоги на довиборах-2013 єдиних кандидатів від опозиції. Про це «Нова Доба» дізналася від власного кореспондента.

– Що я можу сказати про Одарича… В людини депресія. Кажуть, трохи випиває. Ну, що ж ти зробиш. Мені здається, що це політичний труп, який з арени зійде зовсім. Його рейтинг падає, падає й падає, – повідомив Анатолій Васильович. – Інша справа, хто говорить через нього. Нині виникла така ситуація, що сьогодні хтось розігрує цю карту на політичних теренах, щоб посварити опозицію між собою. Тут легко впізнається технологія влади.

– Ми приймаємо зауваження, з приводу того, що такі партійці, як Кузьоменський, Колісник, Філіпенко, Полях потрапили в списки чи виграли мажоритарний округ, але вони вже давно були не наші. На попередніх виборах Полях був технічним кандидатом одного з провладних кандидатів, Павло Філіпенко вже в той час був єдиним кандидатом від партії «Удар». Щодо Кузьоменського, то ми як обласна партійна організація оцінку його діям дали швидко і чітко, – відзначив Анатолій Бондаренко, маючи на увазі виключення Валентина Кузьоменського з партії.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x