Чи можна вступити до Канадського медичного ВНЗ одразу, після закінчення школи?

Чи існує можливість отримати медичну освіту в Канаді одразу після школи, зважаючи на те, що випускник – громадянин України? Можливо, перш ніж їхати на навчання за кордон необхідно рік-два навчатися в українському ВНЗ? Яка ціна навчання у Канаді, які іспити треба скласти і з яким балом?

– Медичний напрям освіти так само як і юридичний є досить специфічними та складними, – наголосила координатор освітніх програм «Компанії Study.UA» Тетяна Гуня. Особливо, це стосується міжнародних студентів за кордоном. Перш за все це пов\’язано з тим, що медична і юридична практики дозволені лише громадянам країни, в якій Ви збираєтесь працювати.
У країнах Північної Америки, зокрема у Канаді існують медичні школи, але вони є вищими навчальними закладами післядипломної освіти. Для того щоб потрапити у таку медичну школу, потрібно спочатку обрати дипломну програму у сфері здоров\’я або бакалавріат природничих наук.

Вартість дипломних програм складає від 12 тис. канадських доларів на рік, вартість бакалавріату близько 18 тис. канадських доларів на рік. Радимо звернути увагу на такі дипломні програми як Nursing, Therapy, Health Administration. Типовими коледжами для таких програм є Seneca College, Centennial College, Confederation College.
Щодо бакалавріату, то Kwantlen Polytechnic University пропонує таку програму як Health Science: Bachelor of Science Major. Це 4 річна програма, яка включає в себе аспекти фармацевтики, фізіотерапії та кардіології та інших. Після цього Ви зможете продовжити своє навчання.

Процес підбору програми та оформлення документів є досить складним та іноді займає багато часу, тому фахівці радять починати цим займатись заздалегідь, а за допомогою в оформленні документів, звертатись лише до професіоналів.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x