Черкаси виконали план з ремонту доріг

Черкаси виконали план з ремонту доріг

У міськвиконкомі «Новій Добі» розповіли про те, що місту вдалося повністю виконати план з поточного ремонту доріг. Площа виконаних робіт у цьому році становить майже 25 тисяч квадратних метрів, а їх вартість близько 4,5 мільйона гривень. Але зупинятися на досягнутому КП «ЧЕЛУАШ», працівникам якого нарешті виплатили зарплату, не збирається і до зими працюватиме понадпланово.

– Нинішнього року нам нарешті вдалось відремонтувати вулицю Орджонікідзе, на відрізку між вулицями Чехова і Вербовецького, яка, незважаючи на діючий на ній рух маршрутних автобусів, взагалі не ремонтувалась з понад десяток років, – похвалився начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

Нині дорожники проводять нормативні обстеження, відповідно до вимог Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, які планують завершити протягом місяця. Отриману інформацію буде використано під час планування робіт з виконання поточного та капітального ремонту доріг комунальної власності, міських тротуарів у 2014 році, а також при підготовці необхідного пакета документів для проведення процедури відкритих торгів із визначення виконавців цих робіт.

– Ми намагаємось зробити все від нас залежне, аби вже в лютому наступного року вийти на конкурсні торги, а в квітні (а не в липні, як цього року) вже розпочати ремонти доріг і тротуарів, – поділився планами на новий рік Сергій Володимирович.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x