У Черкасах завершили плановий ремонт доріг

У Черкасах завершили плановий ремонт доріг

У Черкасах завершено планові роботи з поточного ремонту доріг. Про це «Новій Добі» розповів начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

Площа виконаних робіт у цьому році становить майже 25 тисяч квадратних метрів, а їх вартість – близько 4,5 мільйона гривень.
– Нинішнього року нам нарешті вдалось відремонтувати вулицю Орджонікідзе на відрізку між вулицями Чехова і Вербовецького, яка, незважаючи на діючий на ній рух маршрутних автобусів, взагалі не ремонтувалась з понад десяток років, – говорить Сергій Отрешко.

Крім того, на сьогодні погашено заборгованість із виплати заробітної плати та відновлено роботу КП «ЧЕЛУАШ». Завдяки спільним зусиллям департаменту житлово-комунального господарства та міської ради було виділено додаткові кошти для підтримки цього комунального підприємства на проведення аварійного ремонту доріг і мереж зливової каналізації. Це дозволить до настання зими відремонтувати понадпланово найбільш проблемні ділянки міських доріг.

За словами Сергія Отрешка, нині працівники «ЧЕЛУАШу» проводять нормативні обстеження, які планують завершити протягом місяця. Отриману інформацію буде використано під час планування робіт з виконання поточного та капітального ремонту доріг комунальної власності, міських тротуарів у 2014 році, а також при підготовці необхідного пакета документів для проведення процедури відкритих торгів із визначення виконавців цих робіт.
– Ми намагаємось зробити все від нас залежне, аби вже в лютому наступного року вийти на конкурсні торги, а в квітні (а не в липні, як цього року) вже розпочати ремонти доріг і тротуарів, – поділився планами на новий рік Отрешко.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x