Голова ОДА заступився за „Черкаських Мавп” (ВІДЕО)

Голова ОДА заступився за „Черкаських Мавп” (ВІДЕО)

Керівник області заявив, що він здивований заявами начальниці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської міської ради Ольги Сисоєвої щодо недоцільності тренувань клубу «Черкаські мавпи» у спорткомплексі «Будівельник» і натякнув на її фахову некопетентність. Про це „Новій Добі” розповіли в пресслужбі ОДА.

– Мене особисто дуже здивувала ця заява. Якщо не сказати більше. Я переконаний, що кожен фахівець і тим більше державний службовець повинен розібратися й виважено підійти до будь-якої проблеми, перш ніж робити якісь заяви, – зазначив Сергій Борисович. – На новостворене управління Черкаського міськвиконкому, яке займається питаннями сім’ї, молоді та спорту, покладене дуже відповідальне завдання. В нових соціальних ініціативах Президента України «Діти – майбутнє України» велика увага приділяється розвитку спорту і це завдання стоїть перед нами всіма. Тому я вважаю вкрай недалекоглядним кроком починати діяльність на цій посаді не з реальних кроків по розвитку спорту, а з голослівних заяв чи звинувачень. Після того, що зроблено за останні три роки для розвитку спорту на Черкащині, робити такі заяви – це свідчення повного нерозуміння специфіки тієї сфери, яку ти очолюєш, та нефаховості підготовки керівника. Як кажуть у таких випадках, «вивчайте матчасть»!

Голова облдержадміністрації наголосив на тому, що Баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» є візитівкою Черкас і спортивним осередком області. На його думку, влада повинна всіляко сприяти діяльності клубу, причому не залежно від того, хто є його засновником.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x