У міськвиконкомі зрозуміли натяк губернатора щодо „Мавп”

У міськвиконкомі зрозуміли натяк губернатора щодо „Мавп”

Кілька годин тому на офіційному сайті Черкаського міськвиконкому з’явилося повідомлення, в якому перший заступник міського голови Віктор Беззубенко запевняє, що професійний баскетбол у Черкасах не лише не зникне, а й отримає усіляку підтримку місцевої влади. Важко не помітити в цій інформації відповіді на заяву голови облдержадміністрації Сергія Тулуба стосовно ставлення деяких представників міської влади Черкас до БК „Черкаські Мавпи”. „Нова Доба” вважає за доцільне навести це звернення повністю.

„Як куратор з гуманітарних питань перший заступник міського голови Віктор Беззубенко та голова фракції Партії регіонів у міській раді Ігор Мельников офіційно наголошують на тому, що 2014 року міська влада особливу увагу приділятиме підтримці і розвитку у місті всіх існуючих видів спорту.

Тим більше, що наступний рік – олімпійський.

Головним завданням представники місцевої влади вбачають у залученні до масових видів фізкультури і спорту якомога більше жителів обласного центру, розпочинаючи з дитячих секцій та гуртків аж до підтримки професійних команд. Адже саме із занять масовими видами спорту народжуються майбутні спортивні зірки.

Необхідна підтримка надаватиметься й розвитку баскетболу. Цим видом спорту в місті займаються близько 400 черкаських дітей. А професійна команда стала відомою в усій Україні.

І до завершення нинішнього, і в наступному році міська рада, навіть при бюджетних труднощах, не скоротить жодного спортивного закладу і не погіршить умов для занять спортом ні одній зі спортивних команд, жодному зі спортсменів.”

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x