Черкащани отримають всі соціальні виплати до 10 грудня

Черкащани отримають всі соціальні виплати до 10 грудня

Уряд затвердив графік ліквідації затримок із соціальних виплат. Відповідно ухваленому документу, до 10 грудня поточного року всі вони будуть погашені. Про це «Нова Доба» дізналася з особистої сторінки Прем\’єр-міністра Миколи Азарова у Фейсбуці.
«Уряд затвердив графік ліквідації цих затримок, він передбачає до 10 грудня ввести всі виплати в норму і реалізовувати ці програми так, як це було до виникнення цієї проблеми, – пише Прем\’єр-міністр.

Він повідомив, що це питання розглядалося на останньому засіданні Уряду. За словами Миколи Азарова, за виконання графіка соцвиплат персонально відповідають Міністр фінансів Юрій Колобов та Міністр соціальної політики Наталія Королевська, а контроль над реалізацією графіка здійснює Перший віце-прем\’єр-міністр Сергій Арбузов.

Тож встановлено шість контрольних термінів, за якими буде здійснюватися моніторинг із виконання цієї програми.
«Ми всі прекрасно розуміємо гостроту цієї проблеми і не випадково саме з неї я почав, хоча проблем в нашій країні зараз чимало», – зазначив Микола Азаров.
Тим паче, що за два тижні: з 1 по 15 листопада, на сторінці Миколи Азарова в Фейсбуці найбільша кількість звернень стосувалася питання затримки виплати соціальних допомог.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x