В окремих випадках субсидію може надати комісія міськвиконкому

В окремих випадках субсидію може надати комісія міськвиконкому

Сім’ї, які не мають права на отримання житлових субсидій на загальних підставах, але не здатні сплачувати в повному обсязі за житлово-комунальні послуги, можуть отримати субсидію за рішенням спеціальних комісій. Про це «Новій Добі» розповіли в Черкаському міськвиконкомі.

– Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається сім’ям, які мають на неї право на загальних підставах, – повідомляє начальник відділу соціальної допомоги управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Тетяна Обідало. – Утім існують і такі родини, які не мають права на призначення житлової субсидії з незалежних від них причин. Для розгляду таких випадків при райдержадміністраціях, міськвиконкомах та районних радах створено комісії, які на підставі заяви та акту обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї визначають право на призначення субсидії.

На такі комісії виносяться питання, передбачені Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x