Карась потурбується про комфорт Черкащан

Карась потурбується про комфорт Черкащан

Між заступниками міського голови планують перерозподілити повноваження. Про це сьогодні повідомив секретар міської ради, в. о. міського голови Віктор Білоусов. Він зазначив, що підготував проект розпорядження про розподіл повноважень між заступниками міського голови. Про це «Новій Добі» повідомлили в прес-службі виконкому Черкаської міської ради.

Обов’язки між заступниками розподілялись відповідно їхнього професійного досвіду. Так, Павло Карась, зважаючи на має великий досвід роботи у сфері залучення інвестицій, співпраці з міжнародними фінансовими установами та розробки перспективних планів розвитку міста, буде розробляти концепції довгострокової стратегії розвитку міста «Черкаси-2020 – сучасне комфортне місто для проживання та інноваційне європейське місто». Крім того, йому довірили залучати для міста нові ресурси, співпрацюючи з міжнародними фінансовими організаціями. Заплановано, що ці проекти стануть як ресурсним джерелом для створення нових робочих місць, так і інструментом для реалізації міжнародних проектів для комунальних підприємств.

Крім цього, планується, що Павло Миколайович опікуватиметься реформуванням системи міського пасажирського транспорту, модернізацією системи міського зовнішнього освітлення та очолюватиме кілька комісій, що діють при виконавчому комітеті Черкаської міської ради.

Відповідно до проекту розпорядження, Володимир Ромашов як і раніше координуватиме роботу житлово-комунальної галузі, департаменту архітектури, містобудування та інспектування та низку комунальних підприємств і профільних комісій.

Документ буде підписаний та вступить у дію після того, як заступники ознайомляться з проектом розпорядження.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x